Traktorid
Fendt 700 Vario Gen6
 
Uues 700 Varios on ühendatud võimsus, manööverdatavus, täpsus, töökindlus, usaldusväärsus ja mugavus. 
 See  mitmekülgne ja suure võimusega traktor (144-237 hj) on tugev partner kõikideks töödeks alates kergetest töödeks rohumaal ja dünaamilistest veotöödest kuni raskete töödeni põllul või masinapargi koosseisus. Uus juhi töökoht loob funktsionaalsuse, kohandatavuse ja ergonoomia uue standardid. Uus FendtONE juhtimislahendus on ainulaadne, sest ühendab esmakordselt Teie kontori püsivalt Teie masinatega. 

Fendt

Võimsus (EC 97/68) 
Fendt 714 Vario - 106 kw / 144 hj 
Fendt 716 Vario - 120 kw / 163 hj 
Fendt 718 Vario - 133 kw / 181 hj
Fendt 720 Vario –148 kw / 201 hj
Fendt 722 Vario –163 kw / 222 hj
Fendt 724 Vario –174 kw / 237 hj
 
 

Mootor

Töömahuga 6l kuuesilindrilise mootori võimsus on 144 kuni 237hj. Tippmudeli Fendt 724 Vario suurim pöördemoment 1072 Nm saavuatatakse mootori pööretel vaid 1500 p/min. See säästab kütust ja langetab mürataset. 

Mootor

ISOBUS - liitmikud

ISOBUS - ühildavate agregaatide juhtimiseks on nii traktori ees ku ka taga ISOBUS - pistikupesa. Kõik töötamiseks vajalikud juhtseadised on käetoel. 

ISOBUS - liitmikud

Haardekaalu regulaatoriga eesmine ripphaakeseadis

Haardekaalu regulaatoriga eesmine rippmehhanism võimaldab agregaadi massi osaliselt traktori esisillale üle kanda. See kindlustab, et esisild, mis on ette nähtud tagama veojõudu ja haardumist põllul, on alati piisavas kontaktis pinnasega. Nii on tagatud traktori ohutu roolimine ja eesmise rippagregaadi selline surve pinnasele, mida on vaja vastava töö tegemiseks. 

Haardekaalu regulaatoriga eesmine ripphaakeseadis

Vario jõuülekanne

Fendt Vario jõuülekanne on võimsuse hüdrostaatilise/mehhaanilise jaotusega jaam. Kiiruse suurenedes kasvab planetaarülekande kaudu edastatava mehaanilise jõu osakaal. Suurepärase kasuteguri eest hoolitsevad kuni 45 kraadi pööratavad hüdrostaadid ja max.töörõhk 550 bar.

Vario jõuülekanne

Pöördsilla automaatlukustus

Tellimisel lisavarustusena soetatava juhitava silla automaatse lukustuse abil vabastatakse haagise järeljooksusild automaatselt valitud kiirusel. Otsesuunas liikumisel tagab lukustatud järeljooksusild masinate stabiilsed sõiduomadused. Väljaspool valitud kiirusevahemikku ja tagasisuunas sõitmisel pole juhil vaja järeljooksu pöördsilda käsitsi lukustada.

Pöördsilla automaatlukustus

Kabiin - töökoht, mis tundub nagu kodu

Sarnaselt uuele seeriavarustusse kuuluvale ja käetoel asuvale 12" terminalile on nüüd digitaalne ka 10" armatuurlaud. See on suureks eeliseks, kuna maanteedel liiklemiseks vajalikele andmetele saate põllul töötades jälgida ka masinatega seotud teavet. Kui Teil läheb vaja täiendavat ekraanipinda, saab kasutada kabiini laes asuvat 12" terminali. Selle saab osaliselt kabiini lakke sisse lükata. Terminali alumisel, nähtaval osal võib endiselt jälgida selliseid seadmeid nagu kliimaseade või teabe  - ja meelelahutuspakett. 

Kabiin - töökoht, mis tundub nagu kodu

Nauditava heliga teabe - ja meelelahutuspakett

Neli High - End külarit ja subwoofer bassikõlar tagavad kabiinis parima helikvaliteedi. Nautige oma nutitelefonist taasesitust USB, AUX - IN ja Bluetoothi kaudu. FM/AM/DAB+/HD ja kaks pidevad kanaliotsinguga antenni tagavad samuti suurepärase raadiovastuvõtu. Helistage oma Fendt 700 Vario kabiinist fanastilise kvaliteediga vabakäekomplektiga: kabiinilakke paigaldatud 8 mikrofoni tagavad ideaalse akustika, edastades Teie hääle alati kvaliteetselt. Juhtseadised on terminali või käetoel.

Traktorid

See veebileht kasutab küpsiseid. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.