Teraviljakäitlusseadmed

Agriland OÜ pakub lisaks Fendt traktoritele ja Pöttingeri tehnikale juba aastaid ka erinevaid teraviljakuivateid ja –käitlusseadmeid. Meie koostööpartneriteks on Euroopa tuntud tootjafirmad PETKUS, NEUERO ja PEDROTTI.

Meie juurest on võimalik osta täispakett põllumehele teravilja käitlemiseks vajalikest seadmetest, alates käsi niiskusemõõtjast, millele järgnevad teravilja transpordiseadmed, eel- ja järelsorteerid, kuivatid ning lõpetades säilituspunkrite ja puisteladudega. 
Šahtkuivateid pakume nii läbivoolu kui ka portsiontüüpi. Läbivoolukuivatid toodetakse standardis kolmes seerias laiusega 1,5, 2,5 ja 4 meetrit tootlikkusega 6-60 t/h. 
Pakume ka mobiilseid või statsionaarseid haagiskuivateid mahutavusega 5.5 kuni 75 m³. 
Iga kaasaegse kuivatikompleksi juurde kuulub kindlasti ka eelsorteer või puhasti. Puhasti valik sõltub sellest, millisel otstarbel vilja kasvatatakse. Söödavilja puhul on piisav ka lihtne aspiratsioonpuhasti. Seemnevilja kasvatamisel tuleks valida universaalsem lahendus sõeltüüpi puhasti näol, mida on võimalik kasutada nii eel- kui järelsorteerina. Eelpuhastite tootlikkused 40-100 t/h, seemneviljapuhastid 1,5-20 t/h.

See veebileht kasutab küpsiseid. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.