Silokombainid

Fendt Katana muudab rohusööda koristuse hõlpsaks tööks. Võimsad mootorid ja vastupidavad heedrid tulevad toime erineva suurusega vaaludega. Eeltihendusrullid ja hekseldustrumlid täidavad oma tööülesandeid täpselt. Integreeritud metallidetektor tagab maksimaalse ohutuse. Teie ainus töö on end ergonoomilises kabiinis hästi tunda.

Varioterminal

10,4" värvilise puutetundliku ekraaniga (saab kasutada ka pööratavat nuppu ja klahvistikku) Varioterminali on lihtne kasutada, see tagab täieliku kontrolli masina üle ja Teie liikurhekseldi töötab alati usaldusväärselt.

 
Alates väljalaadimistorust ning lõpetades heedri juhtimisega – universaalsel juhtkangil on hekslimaterjal alati kontrolli all. Ergonoomika ja ökonoomsed käeliigutused, see on ainulaadne vaid Fendt liikurhekseldil. 
Varioterminal

Integreeritud lisamissüsteem silokonservandile

Varioterminalil juhitav konservandi dosaator võimaldab lisada silomassile erinevaid lisandeid. Varioterminal edastab Teile teavet paakide täituvustaseme javooluhulga kohta. Sileerimislisandit hoitakse tellimisellisavarustusena soetatavas 215-liitrilises paagis masinaparemal küljel. Doseerimissüsteemi saab kasutada ka kaldkonveieri kanali puhastamiseks.

Integreeritud lisamissüsteem silokonservandile

Püsivõimsuse regulaator

Püsivõimsuse regulaator jälgib automaatselt Fendt Katana liikumiskiirust vastavalt koristatava kultuuri tihedusele. Mootori võimsust kasutatakse optimaalselt maksimaalseks koristusjõudluseks.

Püsivõimsuse regulaator

Püsivõmsuse regulaatori abil mootori koormuse vähendamist ja maksimaalset sõidukiirust saab seadistada Varioterminalil, et automaatika töötaks vastavalt valitsevatele koristustingimustele.

Nelikvedu

Fendt Katana nelikvedu koos nühamusvastase reguleerimisega esisilla mõlema ratta sõltumatul mootoril. Hüdromootoriga käitatakse vedrustusega tagasilla diferentsiaali, mille automaatne diferentsiaalilukk tagab parima haarduvuse, kui rataste kiiruste erinevus on liiga suur. Raskevedude HD-käiguvahetuspakett koos võimsate mootoritega esi- ja tagasillal on lisavõimsuse, -väände ja -veojõu saavutamiseks saadaval tellimisel lisavarustusena Katana 65 mudelile. Raskevedude HD-käiguvahetuspakett kuulub mudeli Katana 85 põhivarustusse. Tulemuseks on mugav sõit igal maastikul.

Nelikvedu
Silokombainid

See veebileht kasutab küpsiseid. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.