Fendt kaarutid

Kõikidel Fendt Twister mudelitel on suuremõõtmeline ja paksuseinaline nelikanttorust raam. See tagab pika kasutusaja ja eeskujuliku stabiilsuse. Sama asja eest hoolitseb ka iga rootori ühendus tugevate raamiliigendite kaudu, spetsiaalsed ühenduspuksid ja karastatud poldid. Kaaruti Fendt Twister peareduktor töötab õlivannis ning on kaitstud tolmu ja saastumise eest. Laagerkinnitus mõlemal küljel tagab laitmatult sujuva töötamise.

Tehnilised andmed

 

 Twister  

431 DN

601 DN 5204 DN  6606 DN 7706 DN 8608 DN 11010 DN

Töölaius

m  

 4,30 5,70  5,20 6,60  7,70  8,60  10,72

Rootoreid

Arv  

 4  6  4  6  6  8  10

Piilatte rootoril

Arv

 6  5  6  6  6  6  6

 

Tugevad kandurid

Kaaruti Fendt Twister piikandurid on tehtud tugevast vedruterase latist ja tsingitud. Piilatid ja rootorikettad on poltide abil otse kinnitatud ning neil on omavahel lai kontaktpind. Püsivuse ja töökindluse tagamiseks on rootorikettad tugevdatud profiiliga. Piilatid on piisavalt painduvad ebatasasel pinnal töötamiseks, et pakkuda piidele ja rohukamarale täielikku kaitset. Tänu kaarutipii siledale pinnale ei jää rohi selle külge kinni.

 

 

Kaarutipiid Super C on valmistatud 9,5 mm paksusest kvaliteetterasest ning neid iseloomustavad pikk kasutusiga ja silmapaistvad töötulemused. 

 

Kaarutile järgnevate koristusmasinate kaitseks on kõikidel Super C-piidel äratulekukaitse.

Traktori kolmepunkti ühenduse nelja, kuue, kaheksa ja kümne rootoriga kaarutid on universaalselt kasutatavad. Töölaiused kuni 10,72 m ei valmista mingeid probleeme. Kuid transpordiasendis on Fendt Twister väga kompaktne. Rootorite sünkroonne tõstmine teeb rootorite kokkuklappimise ja avamise palju ohutumaks ja lihtsamaks, isegi kallakutel. Tellimisel lisavarustusena soetatava öövalude reduktori abil saab vähendada rootorite töökiirust. Nii tehakse kõrge pindalajõudluse juures ideaalseid öövaalusid, mis kaitseb rohumassi niiskuse eest – efektiivne lahendus, kui koristusaeg on lühike ja niiskus suur.

Fendt kaarutid

See veebileht kasutab küpsiseid. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.