Valvetelefon

50 22 889

Tartu esindus

Tüki 3, Tõrvandi, Tartumaa
Tel +372 7 371 422
Varuosad +372 7 371 432

Märjamaa esindus

Orgita küla, Märjamaa vald
Mob +372 51 08 266
Tel +372 4 868 304

Rekvisiidid

Juriidiline aadress
Tüki 3, Tõrvandi, Tartumaa, 61715
Tel +372 737 1422, 
Faks +372 737 1423
E-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Juhtimine

Aren Põder

Aren Põder

juhataja

+372 552 5151

aren@agriland.ee

Ronald Blumenau

Ronald Blumenau

finantsjuht

+372 5342 2224

ronald@agriland.ee

Indrek Lindsaar

Indrek Lindsaar

projektijuht

+372 552 8151

indrek@agriland.ee

Marju Sõkkal

Marju Sõkkal

pearaamatupidaja

+372 737 1422

marju@agriland.ee

Mae Kirbits

Mae Kirbits

sekretär

+372 737 1422

mae@agriland.ee

Tartu osakond

Müük ja projektijuhtimine

Mihkel Timmermann

Mihkel Timmermann

müügijuht

+372 55 28 670

mihkel@agriland.ee

Tõnis Suits

Tõnis Suits

müügiesindaja

+372 58027240

tonis@agriland.ee

Kaido Sults

Kaido Sults

tagavaraosade müügispetsialist

+372 55 34 112

kaido@agriland.ee

Tauri Teras

Tauri Teras

tagavaraosade müügispetsialist

+372 53 62 6935

tauri@agriland.ee

Erkko Palu

Erkko Palu

tagavaraosade müügispetsialist

+372 56 81 0604

erkko@agriland.ee

Jaanus Meier

Jaanus Meier

kuivatite projektijuht

+372 55 25077

jaanus@agriland.ee

Marko Saksjaak

Marko Saksjaak

tooteesitleja

+372 56 92 6646

marko@agriland.ee

Alari Sukamägi

Alari Sukamägi

teenused

+372 56 640 889

alari@agriland.ee

Hooldus ja tehniline tugi

Eiko Aare

Eiko Aare

hooldusjuht

+372 50 13 786

eiko@agriland.ee

Anto Põder

Anto Põder

tehniline tugi

+372 506 7412

anto@agriland.ee

Toomas Meier

Toomas Meier

garantii peaspetsialist

+372 51 111 81

toomas@agriland.ee

Martin Tohu

Martin Tohu

hooldusinsener

martin@agriland.ee

Andi Reilson

Andi Reilson

hooldusinsener

andi@agriland.ee

Aron Ott

Aron Ott

hooldusinsener

aron@agriland.ee

Rando Külm

Rando Külm

hooldusinsener

rando@agriland.ee

Tõnu Tee

Tõnu Tee

hooldusinsener

tonu@agriland.ee

Kristen Kivisild

Kristen Kivisild

hooldusinsener

kristen@agriland.ee

Mihkel Lätti

Mihkel Lätti

hooldusinsener

mihkel.latti@agriland.ee

Märjamaa osakond

Müük ja projektijuhtimine

Tarvo Rahnik

Tarvo Rahnik

müügispetsialist, Märjamaa allüksuse juht

+372 51 08 266

tarvo@agriland.ee

Alo Vahtmäe

Alo Vahtmäe

müügiesindaja

+372 588 66 677

alo@agriland.ee

Johannes Haasma

Johannes Haasma

müügiesindaja

+372 507 4527

johannes@agriland.ee

Hooldus ja tehniline tugi

Valdur Lainoja

Valdur Lainoja

hooldusjuht

+372 53 308 058

valdur@agriland.ee

Kunnar Pipar

Kunnar Pipar

hooldusinsener

kunnar@agriland.ee

Kristjan Tõnismäe

Kristjan Tõnismäe

hooldusinsener

kristjan@agriland.ee

Demos Pulk

Demos Pulk

hooldusinsener

demos@agriland.ee

See veebileht kasutab küpsiseid. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.