fendt logo 2
Fendt
Fendt on bränd, mis on spetsialiseerunud traktorite tootmisele. Kvaliteetseid masinaid toodetakse Saksamaal. Fendt kuulub AGCO korporatsiooni, millega koostöös toodetakse ka teraviljakombaine.
 
pottinger
Pöttinger
Esindame Pöttingeri poolt toodetud ja maailmas hinnatud ning tunnustatud heinatehnikat, mis on oma tootearenduse ja kvaliteedi tõttu võitnud mitmeid tunnustatavaid auhindu nii Euroopas, kui ka Ameerika mandril. Pöttingeri heinatehnika tootevalik on küllaltki lai, mistõttu toodetakse aastas üle 15 000 erineva kaaruti, vaaluti, niiduki ja haagiskoguri.
annaburger
Annaburger
ANNABURGER - see on 50-aastane kogemus masinaehituses. Tegemist on endise Fortschritt`i veokärude tootmisüksusega, mis on seadnud oma sihiks konkurentsitu kvaliteedi ja sellest tuleneva töökindluse.
trioliet
Trioliet
Euroopa suurim ja hinnatuim püsttigudega söödajaotursegistite tootja Hollandist, mille tooted räägivad ise enda eest.
petkus
Petkus
Petkuse kaubamärk ja tooted on Eestis esindatud juba aastakümneid. Petkuse seadmete tsükkel kestab koristamisjärgselt kuni külvini.
neuro
Neuero
Ringvoolu meetodil töötavad kuivatid kõikidele teraviljasortidele, rapsile, kaunviljadele ja spetsiaalselt maisiteradele.
tecnoma
Tecnoma
Mainekas Prantsusmaa tootja Tecnoma alustas pritsimistehnoloogia tootmist juba 1952. aastal. Täna kuulub Tecnoma EXEL gruppi, mis on maailma suurimaid pritsimistehnoloogia tootjaid. Et olla tipus, pakutakse alati uusimat tehnoloogiat ja investeeritakse palju toodete arendusse.
faresin
Faresin
Iseliikuvate söödajaotursegistite turuliider. Valikus on nii iseliikuvad, kui ka järelveetavad söödajaotursegistid. Faresin pakub nii ühe, kui ka kahe teoga vaguneid. Iseliikuvad söödajaotursegistid on varustatud mugava ja ergonoomilise king-cab kabiiniga, mis tagab mõnusa töökeskkonna.
perdrotti
Pedrotti
Mobiilsed ja statsionaarsed kiirkuivatid. Pedrotti on üks esimesi mobiilste ja statsionaarsete kuivatite tootjaid Euroopas. Pedotti on eksportinud oma kaupu kogu Euroopas alates 1975 aastast ja hiljem laiendanud oma turgu üle maailma.
bredal
Bredal
Bredal on tootnud üle 50 aasta kvaliteetseid väetisekülvikuid. Tootevalikus on nii järelveetavad kui rippes masinad.
westholt
Westholt
Mobiilne teravilja jahvatamise ja segamise süsteem. Westholt nimi on garantiiks kõrge kvaliteetsele ja tehniliselt toodetud kohandatud tooteid rohkem kui pool sajandit.
weideman
Weidemann

Weidemani tooteportfell jaguneb mini-, ratas-, ja teleskooplaadurite vahel. Weidemanni laadureid iseloomustab vastupidavus, töökindlus, hea manööverdus - ja töökiirus ja mugav ning läbimõeldud töökeskkond.
ROPA Logo without claim
ROPA
Kartulikombainid
perdrotti
NOVAG
NOVAG tooted on innovaatilised, muiudgi ei ole see juhus: firma asutajad arendavad tooteid eksperimenteerides ja analüüsides. NOVAG on nii tänane, kui ka homne põllumajandus, kus tähtsaim on agronoomia uuendamine.